Podzim Vráž u Písku

Autor: Vratislav Mareš
(1905 Klášter Plzeň jih - ?)

Technika: akvarel, datace: 1964
Šířka: 40 cm, výška: 28 cm, rámování: 48 x 58,5 cm

Konec dražby: 15.06.2021 21:42 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 600 Kč