39. Město
Autor: Petr Zlámal
(1949 Olomouc)
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 58 cm, výška: 41 cm, rámování: 67 x 82 cm
Konec dražby: 11.05.2020 20:06 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč