39. Město

Autor: Petr Zlámal
(1949 Olomouc)

signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 58 cm, výška: 41 cm, rámování: 67 x 82 cm

Konec dražby: 11.05.2020 20:06 SELČ

Zbývá: 10d 2h 21m 41s

Vyvolávací cena: 1 000 Kč