128. Zimní krajina

Autor: Alois Ladislav Vraný
(1851 Čáslav - 1907 Čáslav)

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 40,5 cm, výška: 34 cm, rámování: 42 x 48 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 10.02.2020 18:21 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč