121. Zatiší s uzenáčem a citronem
Autor: Bohumil Bukáček
(1907 Moravské Křižánky - ?)
signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek
Technika: olej na kartonu, datace: 1985
Šířka: 59,5 cm, výška: 50 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 17.12.2019 20:59 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč