166. B. Bláha - Selky
Signováno a datováno vpravo dole, paspartováno a rámováno.
Technika: olej na kartonu, datace: 1939
Šířka: 34 cm, výška: 25 cm, rámování: 44 x 54 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 10.11.2022 21:55 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč