1. U zámku - velký formát
Autor: Gustav Macoun
(1892 Praha - 1934 Praha)
signováno a datováno vlevo dole, rámováno, konzultováno a potvrzeno, certifikát pravosti přiložen
Technika: olej na plátně, datace: 1934
Šířka: 69 cm, výška: 49 cm, rámování: 64 x 84 cm
Ověřil: PhDr. Mgr. Michael Zachař
Konec dražby: 05.05.2020 20:02 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 6 500 Kč