32. Boží muka pod lípami VELKÝ FORMÁT
Autor: Gustav Macoun
(1892 Praha - 1934 Praha)
signováno vlevo dole, rámováno v řezaném rámu, certifikát pravosti přiložen
Technika: olej na kartonu
Šířka: 80 cm, výška: 60 cm, rámování: 48 x 98 cm pošk.
Ověřil: PhDr. Mgr. Michael Zachař
Konec dražby: 22.07.2020 20:22 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč