4. Pohled na Trosky
Autor: Gustav Macoun
(1892 Praha - 1934 Praha)
velkoformátový obraz, signováno vlevo dole, rámováno v dobovém zlaceném rámu. Pravost ověřena a konzultována PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem
Technika: olej na plátně
Šířka: 64 cm, výška: 85 cm, rámování: 98 x 78 cm
Konec dražby: 26.09.2017 18:03 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 15 000 Kč