166. Na jaře

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 57 cm, výška: 47 cm, rámování: pošk. 60 x 70 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 10.08.2021 21:59 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč