131. Najády - párové obrazy
Autor: Adolphe Lalyre
(1848 Rouvres-en-Woëvre, Francie - 1933 Courbevoie, Francie)
signováno vpravo dole, původní rámování, na reversu razítko
Technika: olej na dřevě
Šířka: 13 cm, výška: 25,5 cm, rámování: 33 x 21 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 10.02.2020 18:21 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 9 900 Kč