1666. Naklepávání kosy
signováno a datováno vlevo dole
Datace: 1953
Šířka: 42 cm, výška: 48 cm, rámování: 60 x 54 cm
Konec dražby: 10.02.2020 22:37 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč