79. Bílý kůň v manéži
Autor: Stanislav Ulman
(1898 Podlázky - 1982 Mladá Boleslav)
signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1934
Šířka: 50 cm, výška: 65 cm, rámování: 77 x 62 cm
Konec dražby: 17.12.2019 20:17 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč