112. Kameny
Autor: Karel Šmíd
(1914 Vídeň, Rakousko - 1985 Praha)
Signováno a datováno vpravo dole, rámováno, zaskleno, paspartováno
Technika: kresba, datace: 1940
Šířka: 18 cm, výška: 31 cm, rámování: 50 x 34 cm
Konec dražby: 06.10.2021 21:09 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč