Zimní procházka

Autor: Hans Clar
(1893 Německo - 1944 Drážďany, Německo)

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 50 cm, výška: 41 cm, rámování: 49 x 57 cm

Konec dražby: 10.02.2020 18:22 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 100 Kč