Dívka s mísou ovoce

Autor: Věra Šenková

signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 28 cm, výška: 40 cm, rámování: 44 x 53 cm

Konec dražby: 10.02.2020 18:22 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč