136. Dívka s mísou ovoce
Autor: Věra Šenková
signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 28 cm, výška: 40 cm, rámování: 44 x 53 cm
Konec dražby: 10.02.2020 18:22 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč