Zátiší s ovocem

Autor: Věra Šenková

signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1971
Šířka: 31 cm, výška: 30 cm, rámování: 42,5 x 45 cm

Konec dražby: 30.11.2021 19:08 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč