98. Zátiší s ovocem
Autor: Věra Šenková
signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1971
Šířka: 31 cm, výška: 30 cm, rámování: 42,5 x 45 cm
Konec dražby: 22.07.2020 20:48 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč