1546. Květiny ve váze
Autor: Jaroslav Trinkmoc
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na překližce
Šířka: 18 cm, výška: 24 cm, rámování: 34 x 28 cm
Konec dražby: 10.02.2020 22:17 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč