162. Rybník
Autor: Jaroslav Trinkmoc
signováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 35,5 cm, výška: 25,5 cm, rámování: 31 x 41 cm
Konec dražby: 28.07.2019 15:10 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 850 Kč