167. Kokeschi III.
signováno zespodu
Datace: 60. letá 20. století
Výška: 24 cm
Stav: používáno
Konec dražby: 07.09.2020 20:55 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč