168. Portrét
jméno dole uprostřed, úplně vpravo dole Bleistift - Bildnis Nr. 114, na reversu datace a věnování
Šířka: 22 cm, výška: 27 cm, rámování: volný list
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 10.02.2020 18:27 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 150 Kč