Žena s dítětem

signováno vpravo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 67 cm, výška: 47 cm, rámování: 61 x 81,5 cm

Konec dražby: 05.10.2021 21:41 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč