Profil muže

Autor: C. Huber

signováno vlevo nahoře, rámováno
Technika: olej na dřevě
Šířka: 18 cm, výška: 25 cm, rámování: 43 x 37 cm
Stav: mírně poškozený rám

Konec dražby: 23.11.2021 20:37 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč