Malá Strana

Autor: Pavla Fořtová - Šámalová
(1886 Praha - 1974 Praha)

signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: kresba
Šířka: 27 cm, výška: 20 cm, rámování: 35 x 39 cm

Konec dražby: 17.12.2019 20:03 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč