89. Brigádnice
Autor: Miroslav Sylla
(1887 Kostelec nad Labem - 1979 Brandýs nad Labem)
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: tapisérie, materiál: na překližce
Šířka: 28 cm, výška: 32 cm, rámování: 47 x 42 cm
Konec dražby: 17.12.2019 20:27 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč