88. Brigádnice

Autor: Miroslav Sylla
(1887 Kostelec nad Labem - 1979 Brandýs nad Labem)

signováno vlevo dole, rámováno
Technika: tapisérie, materiál: na překližce
Šířka: 28 cm, výška: 32 cm, rámování: 47 x 42 cm

Konec dražby: 17.12.2019 20:27 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 300 Kč