10. Neklidné moře

Autor: Axel Wilhelm Nordgren
(1828 Stockholm, Švédsko - 1888 Düsseldorf, Německo)

Signováno vpravo dole pod rámem, rámováno ve zlaceném blondelovém rámu.
Technika: olej na plátně, materiál: plátno, datace: 19. století
Šířka: 48 cm, výška: 30 cm, rámování: 43 x 60 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 14.03.2023 20:20 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 000 Kč