Letní krajina

Autor: Jaroslav Melichárek
(1910 Uherské Hradiště - 1985 Uherské Hradiště)

signováno vpravo dole, rámováno v dobovém rámu
Technika: olej na kartonu
Šířka: 32 cm, výška: 25 cm, rámování: 37 x 44 cm

Konec dražby: 30.11.2021 19:05 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 100 Kč