Rozkvetlá louka

Autor: Jaroslav Melichárek
(1910 Uherské Hradiště - 1985 Uherské Hradiště)

signováno vpravo dole, rámováno v dobovém rámu
Technika: olej na kartonu
Šířka: 32 cm, výška: 25 cm, rámování: 37 x 44 cm

Konec dražby: 10.02.2020 22:40 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 100 Kč