86. Bitva u Tábora

Autor: Břetislav Werner
(1911 Příbram - 1986 Karlovy Varxy)

signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: tempera
Šířka: 43 cm, výška: 25 cm, rámování: 51 x 68 cm

Konec dražby: 17.12.2019 20:25 SEČ

Zbývá: 8d 21h 42m 5s

Vyvolávací cena: 1 200 Kč