8. Ženy pod stromy
Autor: Josef Mertlík
(1905 Lampertice - 1978 ?)
signováno vpravo dole, pravděpodobně skica, rámováno později
Technika: olej na kartonu
Šířka: 40 cm, výška: 30 cm, rámování: 38 x 48 cm
Konec dražby: 17.12.2019 19:07 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč