168. Karlův most
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: lept
Šířka: 21 cm, výška: 14 cm, rámování: 36 x 40 cm
Konec dražby: 22.06.2022 19:55 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč