119. Chalupa v zahradě
Autor: Libor Nosek
(1921 - 2013)
signováno vpravo dole, datováno 39
Technika: olej na kartonu, datace: 39
Šířka: 40 cm, výška: 43 cm, rámování: 54 x 50 cm
Konec dražby: 25.09.2017 21:54 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč