118. Chalupa v zahradě

Autor: Libor Nosek
(1921 - 2013)

signováno vpravo dole, datováno 39
Technika: olej na kartonu, datace: 39
Šířka: 40 cm, výška: 43 cm, rámování: 54 x 50 cm

Konec dražby: 25.09.2017 21:54 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč