168. Muž s dýmkou
signováno vlevo dole, zaskleno a rámováno
Technika: ofset
Šířka: 23 cm, výška: 29,5 cm, rámování: 45 x 39 cm
Konec dražby: 04.11.2020 21:23 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč