Muž s dýmkou

signováno vlevo dole, zaskleno a rámováno
Technika: ofset
Šířka: 23 cm, výška: 29,5 cm, rámování: 45 x 39 cm

Konec dražby: 04.11.2020 21:23 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč