12. Lodě v přístavu

Autor: Petr Kasner
(1952 Kladno)

signováho a datováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu, datace: 1986
Šířka: 64 cm, výška: 54 cm, rámování: 64,5 x 74 cm

Konec dražby: 02.03.2020 19:11 SEČ

Zbývá: 4d 6h 39m 12s

Vyvolávací cena: 1 400 Kč