Jesenji dan

Autor: Vladimir Mitrović
(1953 Trnava, Srbsko - 2016 Srbsko)

signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, rámováno
Materiál: olej na kameni, datace: 1986
Šířka: 18 cm, výška: 24 cm, rámování: 31 x 25 cm

Konec dražby: 09.06.2020 22:57 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 600 Kč