54. Matka s dítětem
Autor: Václav Novák
(1880 Mělník - 1917 Praha)
signováno na plintě, zespodu vtlačená značka
Materiál: keramika
Výška: 29 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 28.01.2020 20:53 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč