34. Cesta začíná v Sumeru
Autor: Jiří Winter Neprakta
(1924 Praha - 2011 Praha)
Ilustrace pro Československou televizi Studio Ostrava, pořad Cesta za hieroglyfy (Historie začíná v Sumeru - I. díl), režie: Jan Flak. Jedná se o originální návrh pro uvedený pořad. Originalita konzultována a potvrzena Nadačním fondem Jiřího Wintera - Neprakty, certifikát pravosti přiložen.
Technika: kresba, datace: 1972
Šířka: 45 cm, výška: 33 cm, rámování: volný list
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 11.07.2022 20:36 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 300 Kč