78. Návrh na anekdotu

Autor: Jiří Winter Neprakta
(1924 Praha - 2011 Praha)

originální kresba návrhu anekdoty, signováno vlevo dole, text anekdoty dole, majitel získal přímo od autora
Šířka: 26 cm, výška: 28 cm, rámování: 37,5 x 35,5 cm

Konec dražby: 17.12.2019 20:22 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 4 900 Kč