62. Milenci
Autor: Martin Kytka
(1948 Praha)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: kombinovaná technika, materiál: sololit
Šířka: 30 cm, výška: 34 cm, rámování: 41 x 37,5 cm
Konec dražby: 17.12.2019 20:04 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč