169. Burgas
nesignováno, zaskleno
Šířka: 41 cm, výška: 31 cm, rámování: 37 x 36 cm
Konec dražby: 05.10.2020 21:24 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč