Burgas

nesignováno, zaskleno
Šířka: 41 cm, výška: 31 cm, rámování: 37 x 36 cm

Konec dražby: 05.10.2020 21:24 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč