170. Krajina
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno
Technika: kombinovaná technika na kartonu, datace: 1972
Šířka: 25 cm, výška: 18 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 10.02.2020 18:28 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 650 Kč