169. Slovenská žena
signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: kresba
Šířka: 19 cm, výška: 28 cm, rámování: 45 x 35 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 02.03.2020 21:56 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč