169. Stromy u řeky
Signováno a datováno vlevo dole.
Technika: olej na plátně, datace: 1943
Šířka: 47 cm, výška: 55 cm, rámování: 68 x 58 cm
Konec dražby: 23.11.2021 20:24 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč