163. Cesta v polích
Autor: Tomáš Šrámek
(1885 Nýřany - ?)
signováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 19 cm, výška: 21,5 cm, rámování: 38 x 35 cm
Konec dražby: 28.07.2019 15:11 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 450 Kč