Prachovské skály

Autor: Tomáš Šrámek
(1885 Nýřany - ?)

Signováno vpravo dole, rámováno, zaskleno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 35 cm, výška: 45 cm, rámování: 53,5 x 43,5 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 30.11.2021 19:00 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 000 Kč