234. Zima
Autor: Tomáš Šrámek
(1885 Nýřany - ?)
signováno vlevo dole
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 27 cm, výška: 21,5 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 07.06.2022 22:01 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč