111. Jablůňka v průhledu
Autor: Jan Řeřicha
Signováno, rámováno v masivním autorském rámu, na reversu autorský štítek, značeno Ř. 2003
Technika: olej na plátně, datace: 2002-2003
Šířka: 20 cm, výška: 26 cm, rámování: 46 x 39 cm
Konec dražby: 08.03.2021 21:50 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč