1580. Krajina
Autor: Vladimír Neuwirt
(1945 Ostrava)
signováno a datováno vpravo dole, rohový obraz - 2 kusy
Technika: kombinovaná technika, datace: 2001
Šířka: 100+140 cm, výška: 85 cm, rámování: 90 x 101+142
Konec dražby: 10.02.2020 22:23 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč