1582. Sušení sena
Autor: Vladimír Neuwirt
(1945 Ostrava)
signováno a datováno vlevo dole
Technika: kombinovaná technika, datace: 2003
Šířka: 70 cm, výška: 50 cm, rámování: 53 x 73
Konec dražby: 10.02.2020 22:23 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč