1665. Šance
Autor: Vladimír Neuwirt
(1945 Ostrava)
signováno a datováno vlevo dole
Technika: kombinovaná technika, datace: 2001
Šířka: 90 cm, výška: 120 cm, rámování: 130 x 100 cm
Konec dražby: 10.02.2020 22:37 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč